Sapık Öğretmen Açığa Alındı

Bir genç kızın vücut hatlarını gördükten sonra şeytan size üflemiyorsa ya erkekliğinizi ya da imanınızı kaybetmişsinizdir” diyen öğretmen açığa alındı. MEB Müsteşarı, “Bu tür sapkınlıklar beni rahatsız ediyor” dedi


Öğretmen Facebook hesabından yaptığı paylaşımlarda kadın öğrenciler ve Beden Eğitimi dersi hakkında skandal ifadeler kullandı. İmam Hatip Lisesi öğretmeni şahıs, okuldaki beden eğitimi dersine çıkarak kız öğrencileri görünce tahrik olduğunu yazdı. “Ya benim çok sapık duygularım var ya da şeytan onlara uğramıyor... Bir genç kızın vücut hatlarını gördükten sonra şeytan size üflemiyorsa ya erkekliğinizi ya da imanınızı kaybetmişsiniz demektir...” yazıp paylaştı. 
Öğretmen, Beden Eğitimi dersini de “ümmetin kızlarını soyma dersi” olarak tanımladı.  
Bunu diyen bir öğretmen: "Beden Eğitimi dersi ümmetin kızlarını soyma dersidir"
“Beden Eğitimi dersi bu ümmetin kızlarını soyma dersi olarak konuldu ve yine öyle devam ediyor... Hem de zorunlu bu zillet bu ümmete yeter... Bir Beden Eğitimi öğretmenin karşısında vücut kıvrılıyorsa ne kadar olması önemli değil onun adı zinadır... Bugün ‘Beden Eğitimi’ adıyla adet görmüş kızlara zorla ve müfredat gerekçeli zina yaptırılıyor... Bu hiçbir babanın da umurunda değil... Hemi de Müslüman baba... Niyet sorgulamıyorum İslam'ın sınırlarının dışında niyet aranmaz!”
Bunu diyen bir öğretmen: "Beden Eğitimi dersi ümmetin kızlarını soyma dersidir" Bunu diyen bir öğretmen: "Beden Eğitimi dersi ümmetin kızlarını soyma dersidir" Bunu diyen bir öğretmen: "Beden Eğitimi dersi ümmetin kızlarını soyma dersidir" Bunu diyen bir öğretmen: "Beden Eğitimi dersi ümmetin kızlarını soyma dersidir"
Mustafa Kemal Atatürk hakkında da skandal paylaşımlar yapmış: 
Bunu diyen bir öğretmen: "Beden Eğitimi dersi ümmetin kızlarını soyma dersidir" Bunu diyen bir öğretmen: "Beden Eğitimi dersi ümmetin kızlarını soyma dersidir"
Bu öğretmenin, Ensar Vakfı yayınlarından çıkan "Daniş Bir Cennet Delisi" isimli bir de kitabı bulunuyor.

Sapkınlık’ dediler açığa aldılar

Bakanlık duyurdu
İl Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri, büyük tepki gören mesajlarla ilgili geçen pazartesi soruşturma başlattı. Milli Eğitim Bakanlığı(MEB) da dün öğretmen Harmancı’nın açığa alındığını duyurdu. 
Müsteşar tepkisi
MEB Müsteşarı Yusuf Tekin de “Rahatsız olduk. Ben okullarda beden eğitimi ve müzik derslerini teşvik ediyorum. Bunu yaparken Platon’un İdeal Devleti’nde koruyucular sınıfının eğitimi kısmında kullandığı bir kişinin yönetici olabilmesi için önce kendi bedenini yönetebilmesi gerektiği metaforunu kullanıyorum. O yüzden bu tür sapkınlıklar en çok beni rahatsız ediyor” dedi. 
TAG