2018 Besyo Yetenek Sınavları Ne Zaman Başlayacak ?


2018 Besyo Yetenek Sınavları Ne Zaman Başlayacak ?

Her sene olduğu gibi 2018 senesi içinde Besyo’ya olan ilgi artarak devam etmektedir ve edecektir. Yıllardır kazanamayanlar, geçen sene kazanamayanlar ve bu sene ilk defa besyo deneyecek olanların hepsi 2018 besyo yetenek sınavlarını sabırsızlıkla beklemektedir.
Besyo yetenek sınavlarına katılabilmenin ilk adımı olan YGS sınavından sonra adaylarda büyük bir heyecan boy veriyor. Tüm adaylar bir yandan zorlu antrenmanlarla besyo yetenek sınavlarına hazırlanırken bir yandan da üniversitelerin yetenek sınavlarını takip etmeye çalışmaktadırlar.
Peki 2018 Besyo yetenek sınavları ne zaman başlayacak ve ne zaman sona erecektir ?
Besyo yetenek sınavları genel olarak temmuz aylarında başlar ve eylüle kadar devam eder. Bu süreler arasında hangi üniversitenin hangi tarihte sınav yapacağını üniversitenin resmi sitesinden ve sitemizden takip edebilirsiniz
Not : Özellikle 240.00 Barajı için Bakalım 2018 senesinde Ne olacak öğretmenlik için Sadece 240.00 sarti getirilecek mı ? Formasyon Kalkacak mı Herkesin Merak ettikleri bu soruların Cevaplarını Öğrenmek İçin Sitemizi Takip Etmeyi Unutmayınız .
TAG