Header Ads

Yakindoğu Üniversitesi Türkiye Besyo Kayıt Büroları



Adana Temsilciliği
TemsilcilikMevlüt SEZER
Tijen KOPAN
İkbal TUYGUN
E- Postaadanatemsilciligi@neu.edu.tr
AdresTurgut Özal Bulvarı Güzelyalı Mah.
Yeşil Köşe Sitesi A-Blok Kat:2 Daire:3 (Özsüt Üstü)
Telefon+90 (322) 233 59 49
Faks+90 (322) 233 23 77

Ankara Temsilciliği
TemsilcilikFatih ÖZÇELİK
Ceren KOMAÇ
E- Postaankaratemsilciligi@neu.edu.tr
AdresNenehatun Cad. No:116/2 Çankaya /
ANKARA
Telefon+90 (312) 445 04 79
+90 (312) 436 16 51
Faks+90 (312) 445 04 52

Antalya Temsilciliği
TemsilcilikYaşam YILMAZ
İlkay YILMAZ
E- Postaantalyatemsilciligi@neu.edu.tr
AdresElmalı Mah. 21. Sk. Şerbetçi Apt. No:1 Daire:4
(Cumhuriyet Meydanı Karşısı) ANTALYA
Telefon+90 (242) 244 57 33-32
Faks+90 (242) 244 11 04

Antakya Temsilciliği
TemsilcilikSeval KAPLAN
E- Postaantakyatemsilciligi@neu.edu.tr
AdresAtatürk Cad. Cebrail Mah.
Mıstıkoğlu İş Merkezi
(Büyük Antakya Oteli Karşısı)
Kat 4 No: 13 ANTAKYA / HATAY
Telefon+90 (326) 213 35 51
Faks+90 (326) 213 12 18

Bursa Temsilciliği
TemsilcilikMeltem YILDIZ
Cemile ESEN
E- Postabursatemsilciligi@neu.edu.tr
AdresAktar Hüsam Mah. Ahmet Hamdi Tanpınar Cad. Badır Apt. No:3/2 Osmangazi/BURSA
Telefon+90 (224) 220 60 13
Faks+90 (224) 220 60 25

Gaziantep Temsilciliği
TemsilcilikMehmet KILIÇ
E- Postagazianteptemsilciligi@neu.edu.tr
Adresİncilipınar Mah. Gazi Muhtar Paşa Bul.
Tekerekoğlu İş Merkezi Kat:2 No:69
Şehitkamil / GAZİANTEP
Telefon+90 (342) 215 19 33
Faks+90 (342) 215 19 43

İstanbul Temsilciliği
TemsilcilikGökhan ARACI
Merve ALPTEKİN
Filiz ALTAYLI
Duygu EROĞLU
E- Postaistanbultemsilciligi@neu.edu.tr
AdresHalaskar Gazi Cad. No : 138
(Şişli Atatürk Müzesi’ nin Bitişiği)
Şişli / İSTANBUL
Telefon+90 (212) 296 95 03
+90 (212) 296 97 01 – 02
Faks+90 (212) 296 95 04
İzmir Temsilciliği
TemsilcilikAydın DEMİR
Hayriye DÜŞÜNÜR
Ahu KARYAĞDI
E- Postaizmirtemsilciligi@neu.edu.tr
AdresAli Çetinkaya Bulvarı31 / 1 Side Apt. Kat : 3 Daire :9 Alsancak / İZMİR
Telefon+90 (232) 421 55 58
+90 (232) 421 55 46
Faks+90 (232) 465 02 28
Mardin Temsilciliği
TemsilcilikFırat KARABOĞA
Murat Erdi MALGİR
E- Postamardintemsilciligi@neu.edu.tr
AdresHastane Cad. Carrefour Karşısı Şehmuzoğulları Apt. Kat: 2 No: 2 Kızıltepe/Mardin
Telefon+90 (482) 312 62 42
Samsun Temsilciliği
TemsilcilikÖzgür BAYAZİTOĞLU
E- Postasamsuntemsilciligi@neu.edu.tr
AdresÇiftlik Mah. İstiklal Cad. Taşan Apt. No: 118 A Kat: 1 Daire:2 (Çiftlik Akbank Karşısı) İlkadım / Samsun
Telefon+90 (362) 233 11 71
Fax: +90 (362) 233 11 72
Van Temsilciliği
TemsilcilikSadullah BOZAN
E- Postavantemsilciligi@neu.edu.tr
AdresCumhuriyet Caddesi Valilik karşısı Star İş Merkezi Kat:4 – No:6
Van/Merkez
Telefon+90 (505) 316 27 17
+90 (432) 216 09 03

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.